אחח, ג'קו ג'קו..

אז הליקון החליטה לבטל את הפקת האלבום של ג'קו אייזנברג, זוכה כוכב נולד והסיבה לכך שאני כל-כך פופולרי בקרב בנות 12-16 (הסתובבתי בבתי ספר לאחרונה כחלק מעבודתי וטענו שאני דומה לו. או שהוא לי.), רק בגלל שהוא טען שרמי קליינשטיין גורם לו להקיא. וש"תפוחים ותמרים" זה להקיר. ושהשיר החדש של רמי גורם לו לרצות להוריד שתי סטירות.
להליקון יש מספיק אמנים חזקים ברפרטואר, כגון קליינשטיין. רמי וחבריו מהליקון (ארקדי דוכין, ריטה, עברי לידר, בלקפילד, רוני, נינט , סאבלימינאל, שירי מימון, שוטי הנבואה ועוד) הם מהטופ של המוזיקה הישראלית. רשימה שמראה את הסיבות שהמוזיקה הישראלית כל-כך משעממת. ההרכב הקודם של ג'קו, "ג'אמוס" היה גרוע אבל מצחיק ולא כל-כך שם זין על הפלייליסט. ג'קו יעשה בחכמה אם יחליט לקחת את הכוח שיש לו עכשיו ולהקליט אלבום עם חומר משלו, עם נגנים שיבחר ודרך כל חברה תקליטים אחרת שיבחר בעצמו. הוא יכול עכשיו לעשות מה שבא לו. שישיר, יקלל ויפסיק לצאת אפס כזה בראיונות. בדיוק כמו בסיפור Useless ID, להקה בעלת רפרטואר וקהל בחו"ל, שלא ממש חייבת להתחנף לקהל הישראלי – הם אמרו מה שאמרו ואז, כשכל המדיה הישראלית עשתה להם עליהום, רצו מסביב לתרנגול כפרות וביקשו סליחה מכל העולם. להקת פאנק, כן?

ג'קו, עזוב אותך מחברות תקליטים שיעשו ממך נינט. יש לך מה להגיד – תגיד. תן בראש למי שיש לו שכל להקשיב לך ולא למי שמקשיב רק לרדיו. ושהליקון יקפצו.

2 תגובות לפוסט ”אחח, ג'קו ג'קו..“

  1. מאת רוני:

    כל מילה – בונבון!

  2. מאת sunrocket phone:

    sunrocket forum

לכתוב תגובה