שיניים היו לי, איציק קראתי להן

ביום חמישי האחרון עבדכם הנאמן יצא לכירורג השיניים הקרוב לביתו כדי לעקור שתי שיני בינה. אחת למעלה, אחת למטה. שתיהן בצד שמאל. העליונה יצאה בעקירה רגילה והתחתונה בעקירה כירורגית, המצאה מזוכיסטית במיוחד של רופאי שיניים בכל העולם. זה שכאב לי לא אומר שצריכים להכאיב לי יותר!
מאז הניתוח הקט הזה שלבי ההחלמה מוצגים יפה-יפה על שולחן המחשב שלי הרבה יותר מאשר על הפנים שלי. כנראה יש לי כל-כך מעט שומן שאפילו הצד המנותח בקושי התנפח ומי שלא מסתכל ממש לא רואה את זה. מצד שני, המחשב שלי סובל אותי כבר כמה ימים בלי הפסקה, והסביבה שלו סובלת אפילו יותר.

זה התחיל ביום של הניתוח בו הזלתי קצת ריר על המקלדת ועל השולחן עצמו. זה מה שקורה אחרי חמישה מזרקי חומר מרדים בצד אחד של הפה. פאק, אפילו העפעפיים של עין שמאל הלכו לישון בלי ליצור קשר עם עין ימין ולדאוג לה למצב דומה. בשלב מסויים, בעודי נושך את עצמי ללא הכר בחלל הפה ומדמם/מרייר על המקלדת קלטתי שבאמת כואב לי, וכנראה נגמרה ההרדמה.
יום אחרי כבר כאב יותר. כן, זה אפשרי שיום אחרי יכאב יותר. זה אולי נוגד את ההגיון הבריא אבל זה לא נוגד את רשעותו של האל, כנראה. הומור שחור, עאלק. כואב! אז בשלב הזה כבר הייתי על אופטלגין אחרי אופטלגין. יש לציין לכאבי ראש אני לוקח אקמול. יש לי מספיק חברים שלוקחים מינימום אדוויל אם לא שניים אדומים ממנו רק כי יש להם כאב מעיטוש חזק מדי. אדוויל אדום אחד פעם במהלך משמרת במוקד התמיכה גרם לי להתעופף כאילו הייתי לפחות על שלושה LSD בשנות השישים. אז תחשבו מה שני אופטלגינים עשו לי – נכון מאוד. חוסר תחושה בידיים, ראש מעופף והבלגאן ואני עומד באמצע החדר ומנסה שבע פעמים רצוף לתפוס את החוט של מאוורר התקרה כדי לכבות אותו. שבע!
בסוף כיביתי. למאוורר שלום.
אתמול כבר היה בסדר. היום גם טוב. מה שכן, היום כבר ניסיתי לאכול ליד המחשב. טעות איומה. לא אסביר בדיוק מה קרה, אבל עכשיו העכבר שלי מריח מאפרסק וכנראה גם כפות הרגליים שלי, וזה לא בגלל שימוש בסבון חדש.

note to self: לא לעקור, רק כשכבר כל-כך כואב שאני מעדיף קטיושה על הראש.

תגובה אחת לפוסט ”שיניים היו לי, איציק קראתי להן“

 1. מאת קופרמן דא:

  הי,
  רפואה שלמה שתהיה לך.
  המלצת הבית היא לאכול רק מרק טחון. ולגרגר הרבה מי מלח.
  פיככ
  ואם ממשיך לכאוב עזוב את האופטלגין ותעבור לנרוסין (נדרש מרשם רופא). יעוץ נרקוטי אישי ינתן ע"פ דרישה…
  תנוח.

לכתוב תגובה