זה לא הולך

אספר משהו קטן ואחשוב על עוד בעתיד:

אמנם אני כבר שלושה שבועות שוחה (אולי חודש? לא נראה לי שעבר כל-כך הרבה זמן..) אבל זה לא משתפר במיוחד. אני עדיין נורא עייף. כלומר, יש עייפות ויש עייפות.
אתם מכירים את זה שישנתם הרבה זמן ואז מתועררים ועדיין עייפים? אז ככה זה לרוב. הלילה הלכתי לישון בשתיים (סיימתי את העבודה באחת) והתכוננתי לקום בשמונה-תשע בשביל ללכת לשחות אבל היה לי חלום שלא הצלחתי לצאת ממנו (משהו עצוב על אבא שלי. בטח בגלל כל הבלגאן לאחרונה) והתעוררתי ב-12. איזה באסה! רציתי לשחות אבל למי יש כבר כוח. המפתיע שהפעם קמתי עירני ולא עייף. אז מצד שני, אולי זה כן מתחיל להשפיע. מחר אני חייב לשחות, לא משנה מתי. גם ביום שבת אני רוצה.
מחר בכלל, שני החברים הקק"צניקים שלי חוזרים ואני רוצה לצאת איתם, אבל לא יודע לאן כי אי אפשר להשיג אותם בכלל. וביום שבת יש ארוחת צהריים וכל המשפחה פה סופסוף.

גיס שלי מנגן בלהקה חמודה בשם קבוצת גוטל בוטל שזה בעצם שני מופעים, מופע החיים של גוטל בוטל ומופע החיים של מוטי פנאן, אחד אפל והשני יותר רצבי וקופצני (וגם הזוי יותר ברמת הפסיכיות). אז היום שמעו אותם ברדיו וישר התקשרתי לאחותי לספר לה את זה והיה אושר גדול וששון ועיקר ובני ישראל יצאו לרחובות וירקדו המה.

המה זו מילה יפה. :)

עוד דבר מגניב שקרה, שלשום היתה חזרה ללהקה שלי והיתה ממש ממש טוב! והקלטנו, וגם הבאלאנס היה ממש ממש טוב! אז כשאני אזכר איך להעלות קבצים לאתר הזה אני אדאג לספר לכם איפה אפשר לשמוע את השירים (תלוי איזה יוחלט שיעלו).
בנוסף, הוחלט על שם ללהקה. היינו בין שני שמות, סופסוף, והוחלט על Beyond Repair. השם השני היה Outrage אבל הוא מטאליסטי מדי ואני חושב שנשאיר את זה ללהקת המטאל שאני ארצה להקים בעתיד. מה גם ש"חסר תקנה" לא תפוס בכלל, לפי AMG.

בקיצור, ששון ועיקר וכו'.

אה, וסיימתי לשחק ב-Half Life 2 ומעולם לא נהניתי כל-כך ממשחק. או שכן. בכל מקרה, משחק אדיר! :)

תגובה אחת לפוסט ”זה לא הולך“

  1. מאת sunrocket signin:

    sunrocket phone service

לכתוב תגובה