אז מה אתה עשית השנה?

אחד הדברים שאני אוהב לעשות כשאני מגיע לקטע זמן חשוב, נגיד סופשנה, או תחילת מילניום וכאלה, זה לבדוק מה אנשים אחרים, שיש לי איתם או אין לי איתם יותר קשר, עשו מאז ה.. קטע זמן האחרון.

נגיד, אקסיות. כל בחור בעולם יסכים איתי שזה כיף לחשוב עליהן. אם שונאים אותן, זה אפילו יותר טוב, אם כי זה תלוי בעבודה כמה אתה בעצמך הצלחת. אפשר להגיד "האהא, סיתוונית עדיין דיילת ואני כבר סמנכ"ל סטארט-אפ מוצלח", או להיפך "סיתוונית עדיין דיילת ואני אוסף בקבוקי זכוכית ברחוב למחייתי".

אז אחת עברה לגור עם חבר שלה (יה!) ואחת צבעה שיער לאדום. אחת אחרת החליפה שם (פעמיים), ונהייתה היפית הזויה עם פטיש מוזר לחיות דרוסות (ואני לא מתכוון להרחיב בנושא!).

ואני?
אני סיימתי שנה א' ב"חשיפה". יש להם אפילו אתר חדש ודי מגניב. רוב הדברים בתצוגה שלהם משנה ב' כרגע, אין כמעט כלום משנה א'. אבל לי זה לא משנה. כי סיימתי ללמוד. הגשתי היום את כל הפרוייקטים בקורס אחד, ביום שני אני מגיש את כל האחרים בקורס אחר ובסוף יולי עוד שלוש עבודות קטנות וזהו. עד נובמבר. איזה קטע. ככה פתאום הכל נגמר.
השנה יש יופי של הצגות ביום הפתוח של חשיפה, וזה יקרה לקראת סוף יולי. אני אודיע כאן, וחבל על הזמן של מי שלא בא. אני מציג גם-כן.
בנוסף, מצאתי עבודה חדשה, ואני הולך לעבוד בתור דייל פרסומי ("רוצה לטעום את הקוטג' החדש בטעם גרביל?").
ועוד דבר – נראה לי שמצאנו גיטריסט. הלהקה, כלומר. לקח לנו קצת זמן. אבל מצאנו.

אז סיימתי ללמוד, התחלתי עבודה חדשה. מצאתי גיטריסט. אני מוצג בסופשנה שלנו.
חבל על סיתוונית, דווקא היתה בחורה נחמדה. :)

לכתוב תגובה