ארכיון פוסטים ששייכים לנושא 'Beyond Repair'

וואו, איזו הופעה

יום רביעי, 30 במאי 2007

הופענו ביום הסטודנט של HIT, הלא אלה ראשי התיבות של המכון הטכנולוגי בחולון. התכנון היה ערב של תחרות להקות לא כלכך מוכרות, כך שהקהל נהנה ממוזיקה חדשה, הלהקות נהנות מחשיפה ובסופו של יום הקהל גם בוחר את הלהקה האהובה עליו מתוך הארבע (לפי המארגן היו יותר מ-30 להקות שרצו להשתתף). הבחירה אמורה להתבצע דרך אתר אגודת הסטודנטים של המכון.

אנחנו היינו אמורים להיות הלהקה השלישית, אך מכיוון שיש "זכות אחרונים" לאנשים מהמכון, יצא שהופענו ראשונים. כך קרה שהגענו למקום בשלוש, ברבע לארבע עלינו לעשות סאונדצ'ק ובארבע וחצי עלינו לנגן מול קהל של 2 אנשים, לא כולל צוות הבמה, צוות ההגברה וצוות הבר והאוכל. שני אנשים. אחד מהם עמד ובהה בנו, כך שאני לא יודע אם הוא באמת נהנה, ואחת הפסיקה משחק פריזבי מרגש (כנראה לא מספיק) והתיישבה מול הבמה.
צ'מעו, אני חייב להודות שזה היה קצת מבאס. אמנם לא ציפיתי למאות אנשים (טאקו צעק באמצע אחד השירים "אני מבקש לא לשבור את המחסומים, חבר'ה!") אבל בטח ובטח שלא ציפיתי לשניים. בלבד. שניים!

הלהקה שעלתה אחרינו לא אמרה את שמה אפילו פעם אחת. אני חושב שאלה היו קוליטיס. בכל מקרה, ללהקה שאחריהם כבר לא יכלנו להישאר.
בכל מקרה, יש תחרות, ולכן צריך להצביע. מי מכם שלומד בחולון – ההצבעה דרך HighLearn, מה שזה לא יהיה. תצביעו לנו, ביונד ריפייר (נו, שמו את השם הישן, לא נורא). אנחנו נחמדים.
יש תמונות, אגב. ואני מופיע רק באחת, יחד עם רותם וגרופית (שהיא חברה שלנו בכלל, אז זה אפילו לא בדיוק נחשב).

שמונה שוכב והשבועיים הקרובים

יום ראשון, 20 במאי 2007

ביונד ריפייר החליפו את שמם. מעתה אימרו Laid 8. מי שלא מבין מה זה שיצייר שמונה שוכב.

אז:
ב-22.5 אנחנו מופיעים ב-Sublime Sound Bar, בסלמה 53 ת"א. כבר הופענו שם ואנחנו ממש מתים על המקום.
ב-28.5 אנחנו מופיעים ביום הסטודנט של HIT, הלא זה המכון הטכנולוגי של חולון, עם שלוש להקות נוספות – שימו לב, זו תחרות ואנחנו הכי טובים. הכניסה חופשים לסטודנטים של האגודה ו-30 שקל למי שלא.

והחדשה הכי חשובה היא שהזמרת שליוותה אותנו מאז הקמנו את הלהקה, אלה מעתוק, יצאה מההרכב. אפשר לקרוא לזה חילוקי דעות מקצועיים. בכל מקרה, אנחנו מחפשים זמרת חדשה – אז אם אתם מכירים אחת, או שאתן אחת – שלחו אותה אלי או למיספייס החדש שלנו.
דרישות:
מקצועית
אישיות כובשת
פרפורמרית מלידה
שדיים ענקיים

כן ירבו מועמדות. :)

למהנט משחקים אותה טפשים

יום רביעי, 14 במרץ 2007

ברי סחרוף מחפש, יחד עם אתר Ynet, להקה שתחמם את המופע המיוחד שלו, בו הוא יארח את יהודה פוליקר.
בתור חבר בלהקה שאוהב את שני האמנים זו נשמעה לי כמו הזדמנות מצויינת לנסות את כוחינו.
זה עמוד השליחה. וזה הדף המפרט הכל, כולל התגובות שדרכן אפשר לגלות שיכול להיות שמשהו לא בסדר בטופס הפשוט שיצרו כדי שאמנים ישלחו חומרים. כמה וכמה אנשים מתלוננים שעמוד השליחה משאיר הודעת שגיאה בסוף התהליך, ובעצם כך אי אפשר לדעת האם תהליך השליחה הושלם או לא.
ניסיתי, וגם לי קרה אותו הדבר. במקום להתלונן בתגובות שלחתי מכתב לשירות הלקוחות/תמיכה של Ynet בזו הלשון:

שלום לכל הנוגעים בדבר.
באתרכם ישנו עמוד שמספר על תחרות להקות שיחממו את ברי סחרוף. בעמוד יש למלא פרטים (שם, מספר טלפון וכו') ואז להוסיף קובץ ולשלוח.
מילאתי הכל אך אני לא יודע אם הקובץ נשלח מכיוון שבמקום עמוד שמאשר קבלת קובץ אני מקבל את העמוד הבא: http://my.ynet.co.il/goldstar/okay.asp
והכתובת "An error occurred on the server when processing the URL. Please contact the system administrator."

בתגובות ישנה המלצה מהמערכת לרשום מספר טלפון ב-9 ספרות בלבד אך המצב דומה. בנוסף, הקובץ הינו MP3 ושוקל פחות מ-5MB.
אז איך אני יודע אם הקובץ הגיע?

מפורט, בהיר ונהיר, לא? יש להם כל האינפורמציה שהם צריכים.
הנה התשובה שקיבלתי שלוש שעות לאחר מכן:

שלום רב,

ותודה על פנייתך.

לפני מספר ימים אכן הייתה תקלה בעמוד, אך הבעיה סודרה, וכעת ניתן לשלוח קבצים.

שים לב לגודל הקובץ, אם הקובץ גדול מ-5 מגה, לא תהיה אפשרות להעביר אותו.

אם הקובץ אינו עובר את הגודל המותר אך השליחה אינה מצליחה בכל זאת, כתוב לנו שוב ופרט בדיוק מהי הבעיה שמופיעה.

אנו תמיד עומדים לרשותך לכל שאלה, בעיה או הערה.

עידית ג.
מחלקת שרות לקוחות
www.ynet.co.il

אהההה… כאילו… בתור אתר תוכן.. עם חדשות וכאלה.. כתבות וכאלה… לא נהוג לקרוא קודם?
אהבלים.
עדכונים בהמשך.

(ד"א, הופעה מחר בבלום בר ב-22:30! חינם! בואו בואו!)

עדכון 15.3.07 – מצאו לי פתרון במחלקת השירות. לשלוח אליהם את הקובץ. זה יפה מאוד, אבל עדיין לא פותר את הבעיה לכל שאר האמנים שמנסים לשלוח את השיר שלהן.

הום סוויט הום

יום שבת, 23 בדצמבר 2006

בחזרה לכושר.
עברתי דירה. אני גר עכשיו עם חברתי בגבעתיים, עיר האורות. סבתא ודודות של חברה שלי גרות במרחק דקות מאיתנו. גם דודה שלי גרה רחוב ליד. לא יהיה חסר אוכל, זה בטוח.
בינתיים השיפוצניק סיים הכל וגילינו שהוא שפך הרבה קפה על מרצפות השומשום החדשות שקנינו במיוחד – אז שלשום הוא החליף את כולן. הנגר משך את שיפוץ ארונות המטבח (רק לצפות בפורמייקה חדשה, בחיאת) במשך שבועיים וחצי וכל פעם היה חוזר עם תירוץ אחר – אבל גם זה נגמר.
כרגע הבית נושם וחי טוב. המים באמבטיה ובשירותים יורדים לאט מדי ואנחנו עוד לא בטוחים אם זה בעיה של הבניין או השכונה או שיש בעיה נקודתית רק אצלינו. התנור עובד, המקרר גם. המיקרו גם. יש אינטרנט לשני המחשבים ואנחנו כבר מורידים דברים במרץ. אנחנו בקומת קרקע אז אין הרבה שמש וכל הזמן קר בבית. אולי בקיץ זה יהיה טוב יותר.

הלהקה בחזרות כרגיל. אנחנו מחפשים זמר, שישיר יחד עם הזמרת שלנו. מכירים?

קונטרה להופעה הקודמת

יום רביעי, 06 בדצמבר 2006

ובכן, הפעם הופענו ב-Sublime Sound Bar בסלמה 53, ת"א.

גם הפעם אלה ורותם היו צריכים לחזור לשדרות כבר באותו לילה, אבל לפחות זה לא נסיעה מחיפה. מה גם, שעודד (המתופף) ואני הגענו מהמרכז והיה לנו אפילו זמן לנוח לפני זה בבית. דייב (גיטריסט) יכל להגיע רק לקראת תשע וחצי.
בכל מקרה, אני לא אפליג בתיאור הערב. היה נחמד. רותם פספס המון ונראה שהוא שתה קצת יותר מדי לפני ההופעה. החיבור האלחוטי שלי עשה צרות בשני השירים הראשונים אז ויתרתי על כל עניין ההשתוללות (כי הייתי צריך להסתובב עם כבל). דייב היה סבבה, עודד היה סבבה ואלה היתה גם סבבה אבל עייפה.
הסאונד במקום היה לא רע. יש לציין לטובה את ג'ו "מר צרצר" רוזן, שהיה הסאונדמן שלנו ואמנם דאג לכמה הצהרות בומבסטיות ("אני לא אוהב גראנג'. יותר מדי ריוורב וחולצות פלנל") אבל מעולם לא שמענו כל-כך טוב על הבמה.
בקהל הסיפור מוצלח פחות ובעיקר תלונות על מישהו חזק מדי או אלה חלשה מדי. בכל מקרה, סה"כ היה סאונד טוב. מה גם שהקלטנו וכל הלהקה יכולה להיחשף למבושיה ולהאזין לזיופים.

מה רציתי להגיד שהיה ממש טוב? אה, כן. המקום עצמו. לא המבנה, הצוות. הגישה. אהבת אדם ואהבת קהל ואהבה מוזיקה. הביאו לנו בירות חינם, הציעו צ'ייסרים. כל הצוות של הסאבליים חם ונחמד מאוד ואין ספק שנשמח להופיע שם שוב. בנוסף, זה חינם. ויש בר סנדביצ'ים מטורף רחוב מאחורה.

אני רוצה אישית להגיד תודה לכל מי שהגיע. ממש שמחנו לראות אתכם!

—-
נ.ב.
נרקיסיזם.