ארכיון פוסטים שפורסמו בחודש מרץ 2004

ראש ממשלת טראחלפסטאן הודח על-ידי אשכול ענבים

יום רביעי, 31 במרץ 2004

"האשכולראש ממשלת טראחלפסטאן, מדינה ללא דת הקיימת כיומיים וחצי, הודח אתמול בהפיכה של המורדים על-ידי מנהיגם, אשכול ענבים סגולים ומתוקים.

בנאום שנשא לאומה, אמר האשכול כי יחתור לשלום עולמי ולהעלמת קמטי-ההזדקנות אצל נשות המדינה.

המנהיג הקודם, תפוח ירוק חמוץ, ברח מגבולות המדינה ונערך אחריו מצוד.

נפסל לוח שידורי הקיץ של ערוץ 2

יום רביעי, 31 במרץ 2004

ועדת הטלויזיה של מועצת רשות השידור השניה פסלה את לוח שידורי מאי-אוקטובר של ערוץ 2 בטענה שהוא מכיל אך ורק תכני בידור ו"אין בלוח השידורים עיסוק בתכנים משמעותיים, חינוכיים, תרבותיים וחברתיים."

זכייניות ערוץ 2 טוענות בתוקף שההחלטה היא פוליטית ומוטעית.
עוזי פלד, מנכ"ל טלעד, מסר בתגובה שהרשות השניה בחרה להפוך לה להרגל לנהל דיאלוגים עימו דרך התקשורת וטען כי "לוח השידורים שהוצע על-ידי טלעד מגוון ביותר וכולל דווקא כמה סדרות איכות חינוכיות ביותר כמו 'קורס הבארמנים של צוקי' ו'התא', שזו תוכנית שבה ייסגרו חמישה משתתפים בתוך תא המוצף במים במשך שלושה ימים תוך כדי שהם מנסים להשתמש בתושיותם ובשינייהם בכדי לצאת לחופשי."

לטענת כתבינו כי התוכן לא נשמע חינוכי או תרבותי במיוחד, הגיב פלד באמרו "אתה חושב שאתה יודע איך לצאת ממצב כזה? מאיפה בדיוק תתחנך להתנהג? אה? אה? אה?" וברח לגבעות.

רבנים ביצעו טקס "תיקון" להסרת קללה מבסיס תל-השומר

יום רביעי, 31 במרץ 2004

"הרבביום רביעי השתתפו חיילי וקציני מחנה "תל השומר", בעיקר אלה של מש"אה (מפעל שיקום ואחזקה) בטקס מיוחד להסרת קללה על הבסיס. שני רבנים מקובלים: הרב אברהם יעקב סלומון, רבה של שטפנשט והרב-גיבור דוד בצרי, גדול המקובלים והמאגניבים, הביאו עימם כ-100 שופרות וכינסו כ-200 חיילים ומפקדים כדי לבצע את טקס התיקון.

הרב סלומון סיפר: "הבאנו איתנו 100 שופרים, שזה הטנק שלנו – הרבה יותר טובים מהטנקים האמיתיים. לשופר יש סגולה ידועה של הברחת רוחות. כל מי שיכול היה לאחוז יד בשופר אחז – גם הקצינים השתתפו".

ואכן, לאחר ביצוע הטקס נשלחו שני הרבנים לגיוס מהיר ונלקחו מידית לקו הירוק, שם לפי העדויות הם עוסקים כרגע בנסיון לתקוף בתי מחבלים בעזרת שופרים.

ברוכים הבאים לקבוקים!

יום רביעי, 31 במרץ 2004

קבוקים זה סוג של אמבה….

לא!

קבוקים זה אתר הומור. סאטירה, נונסנס, איוונאסנס, מה שתרצו. בלגאן אחד גדול הדוגל באמת אחת – אה.. לא יודע.. היה לי את זה איפשהו כאן..
בכל מקרה, יש לכם כאן את העמוד הזה, מה שנקרא "ראשי". פה תמצאו את כל הבלגאן שיתעדכן בצורה די קבועה. מיטב החדשות. מדי שבוע נדאג לכמה כתבות-אמצע מעניינות. חוץ מ"פילוני" אין מגזין יותר עדכני מאיתנו!
בחלק השני של האתר ישנו "הבלוג של פליסקין". אני מניח שהוא יתעדכן במידה שבה פליסקין יעדכן אותו. כלומר, מתי שבא לו.

זהו. תעשו חיים, כי אם לא, איך תמשיך הציביליזציה?

הצילו

יום שני, 29 במרץ 2004

שניצל וינאי תוקף אותי בעוז!

להפעלה, לחץ F.

F

F.

F!!!

גאד דאממיט, זה לא עובד הכוסשלהאמאשלו!11

אה, רגע. זה בעצם R מחוק בחלקו.

F