ארכיון פוסטים שפורסמו בחודש ינואר 2006

בכותרות היום

יום ראשון, 15 בינואר 2006

משה כחלון נבחר במקום הראשון בפריימריז של הליכוד. זה לא כזה מעניין. מה שהפחיד אותי היתה התמונה שלו ושל אימו הבוקר ב"ידיעות אחרונות".

זה רק אני, או שהיא יותר דומה לגאידמק מאשר לאימו?

ועוד דבר:
בחדשות שישי בערוץ 2, אם אני לא טועה, היתה כתבה על חבר'ה שקופצים מגג אל גג ומגגות שונים אל האדמה. גובה של שתי קומות ומעלה. 4 מטר מרווח בין בניין לבניין, בגובה של 4 קומות לא מזיז להם. הם לא מפחדים, הם לא חושבים שזה טיפשי והם טוענים "כשאין מטרה בחיים, אולי המוות הוא סוג של מטרה, וכולנו נגיע לשם איכשהו".

ואני תוהה כמה דברים:
א. ערוץ 2 מפתיע אותנו וכולם חושבים שזה משהו שהישראלים המציאו. יכול להיות שגם הילדים הנ"ל לא שמעו על פרקוּר, אבל זה כבר לא מפתיע.
ב. גם אם לא שמעתם על זה, ערוץ 2, על ג'קאס בטוח שמעתם.
ג. למה שלא יקפצו למרחק בצורה קצת יותר מקצועית, או יטפסו על קירות בתור נציגי ישראל בתחרויות בתחרויות שונות? בחייכם, ראיתם את החתולים האלה?

התעמלות בוקר

יום ראשון, 15 בינואר 2006

בחשיפה אני לומד, בין היתר, טיפוגרפיה. שזה כל מה שקשור בפונטים. בין העתקה לדף פרגמנט ליצירת אות חדשה היה לנו תרגיל אחד שהיה ממש כיפי: ליצור א'-ב' מפריט אחד. חובה פריט אחד בלבד, על רקע לבן, ושיהיו לו סממנים של רשימת אותיות מובהקים.

בקיצור, חרטה ברטה, אבל כיפי.
ניגשתי לעבודה וצילמתי בצל במלא פוזות, דבר שגרם לי לבכי ולבושות מול הכיתה. אז אחרי שבועיים (הברזתי מהשיעור אחרי) הפגזתי במשהו אחר. הבנתי שאין פריט, שאני מכיר, שהוא יותר ורסיטילי מ.. וול.. ממני.

אז בעזרתה של ידידתי הטובה ביותר צילמתי רצף של תנועות בתצורת א'-ב'. אבל משמאל לימין. יעני, לועזי.

אז מה אתם אומרים?

זה היה מעייף…

הגיבור הלא מושר 2005

יום שישי, 13 בינואר 2006

אמנם אני מאחר קצת בכלליות, אבל לעולם לא מאוחר מדי (+ככה יוצא לי לבדוק את האתר מהעבודה).

בשרת העיוור עשו פרוייקט "הגיבור הלא מושר 2005" בו מסקרים כותבים שונים אלבומים מהשנה החדשה שלא קיבלו את הסיקור הראוי להם, לראיית הכותבים.
לפריק מוזיקלי שכמותי יש מלא מה לקרוא שם. יש כמה פנינים (הביקורת על Alfie, למשל. אלבום מעולה) והקטע המגניב הוא שבסופו של דבר יש לכם אוסף של אלבומים מוצלחים שכדאי להכיר. בטוח תאהבו משהו.

אני לא כתבתי כלום לפרוייקט, כי באמת שלא מצאתי על מה. אם כבר אני מפרסם את האתר, אני גם אפרסם את עצמי ואוסיף שכן ביקרתי את האלבום החדש של רן יורגנסון שהוא אחלה בחלה.

בכלל, אם לא הכרתם – זה אתר פגזי.

רסס

יום שישי, 13 בינואר 2006

יש לאתר RSS.

מי שנכנס דרך מוזילה/שואש ושאר דפדפנים בעלי יכולת RSS מובנית יראה את הסמל החמוד מופיע בשורת הכתובת. מי שלא, יכול להכניס את הלינק הזה לקורא הרסס שלו.

ובכן, I'm back

יום שישי, 13 בינואר 2006

אהלן.
לא קשה לשים לב מתי היה הפוסט האחרון.
מאז קרו כלמיני דברים. למשל, האתר הופיע במילון הסלנג השלם החדש, הופיע בחדשות וגם זכיתי במליון וחצי שקל, נסעתי לחו"ל ואיבדתי הכל במכונות מזל בלאס וגאס.

ובנוסף, התחלתי ללמוד בחשיפה תקשורת חזותית ועכשיו אני לא סתם חיקוי עלוב של שסק בעיצוב, אלא גם באישיות. כן כן, ההבדל היחיד ביננו הוא המשקפיים.

אני עדיין עובד באותו מקום וגר באותה עיר ויש לי את אותה להקה, אבל חוץ מזה, מהלימודים, מהכסף.. אה.. זהו, בעצם, אין הבדל. אותו דבר. שומדבר לא השתנה.

ובא לי למות. טוב, אז לא.

בכל מקרה, נראה מה יהיה, יע?

יאללה, מסיבה! איפה גאידמק?!