ארכיון פוסטים שפורסמו בחודש דצמבר 2006

הום סוויט הום

יום שבת, 23 בדצמבר 2006

בחזרה לכושר.
עברתי דירה. אני גר עכשיו עם חברתי בגבעתיים, עיר האורות. סבתא ודודות של חברה שלי גרות במרחק דקות מאיתנו. גם דודה שלי גרה רחוב ליד. לא יהיה חסר אוכל, זה בטוח.
בינתיים השיפוצניק סיים הכל וגילינו שהוא שפך הרבה קפה על מרצפות השומשום החדשות שקנינו במיוחד – אז שלשום הוא החליף את כולן. הנגר משך את שיפוץ ארונות המטבח (רק לצפות בפורמייקה חדשה, בחיאת) במשך שבועיים וחצי וכל פעם היה חוזר עם תירוץ אחר – אבל גם זה נגמר.
כרגע הבית נושם וחי טוב. המים באמבטיה ובשירותים יורדים לאט מדי ואנחנו עוד לא בטוחים אם זה בעיה של הבניין או השכונה או שיש בעיה נקודתית רק אצלינו. התנור עובד, המקרר גם. המיקרו גם. יש אינטרנט לשני המחשבים ואנחנו כבר מורידים דברים במרץ. אנחנו בקומת קרקע אז אין הרבה שמש וכל הזמן קר בבית. אולי בקיץ זה יהיה טוב יותר.

הלהקה בחזרות כרגיל. אנחנו מחפשים זמר, שישיר יחד עם הזמרת שלנו. מכירים?

קונטרה להופעה הקודמת

יום רביעי, 06 בדצמבר 2006

ובכן, הפעם הופענו ב-Sublime Sound Bar בסלמה 53, ת"א.

גם הפעם אלה ורותם היו צריכים לחזור לשדרות כבר באותו לילה, אבל לפחות זה לא נסיעה מחיפה. מה גם, שעודד (המתופף) ואני הגענו מהמרכז והיה לנו אפילו זמן לנוח לפני זה בבית. דייב (גיטריסט) יכל להגיע רק לקראת תשע וחצי.
בכל מקרה, אני לא אפליג בתיאור הערב. היה נחמד. רותם פספס המון ונראה שהוא שתה קצת יותר מדי לפני ההופעה. החיבור האלחוטי שלי עשה צרות בשני השירים הראשונים אז ויתרתי על כל עניין ההשתוללות (כי הייתי צריך להסתובב עם כבל). דייב היה סבבה, עודד היה סבבה ואלה היתה גם סבבה אבל עייפה.
הסאונד במקום היה לא רע. יש לציין לטובה את ג'ו "מר צרצר" רוזן, שהיה הסאונדמן שלנו ואמנם דאג לכמה הצהרות בומבסטיות ("אני לא אוהב גראנג'. יותר מדי ריוורב וחולצות פלנל") אבל מעולם לא שמענו כל-כך טוב על הבמה.
בקהל הסיפור מוצלח פחות ובעיקר תלונות על מישהו חזק מדי או אלה חלשה מדי. בכל מקרה, סה"כ היה סאונד טוב. מה גם שהקלטנו וכל הלהקה יכולה להיחשף למבושיה ולהאזין לזיופים.

מה רציתי להגיד שהיה ממש טוב? אה, כן. המקום עצמו. לא המבנה, הצוות. הגישה. אהבת אדם ואהבת קהל ואהבה מוזיקה. הביאו לנו בירות חינם, הציעו צ'ייסרים. כל הצוות של הסאבליים חם ונחמד מאוד ואין ספק שנשמח להופיע שם שוב. בנוסף, זה חינם. ויש בר סנדביצ'ים מטורף רחוב מאחורה.

אני רוצה אישית להגיד תודה לכל מי שהגיע. ממש שמחנו לראות אתכם!

—-
נ.ב.
נרקיסיזם.