קונטרה להופעה הקודמת

ובכן, הפעם הופענו ב-Sublime Sound Bar בסלמה 53, ת"א.

גם הפעם אלה ורותם היו צריכים לחזור לשדרות כבר באותו לילה, אבל לפחות זה לא נסיעה מחיפה. מה גם, שעודד (המתופף) ואני הגענו מהמרכז והיה לנו אפילו זמן לנוח לפני זה בבית. דייב (גיטריסט) יכל להגיע רק לקראת תשע וחצי.
בכל מקרה, אני לא אפליג בתיאור הערב. היה נחמד. רותם פספס המון ונראה שהוא שתה קצת יותר מדי לפני ההופעה. החיבור האלחוטי שלי עשה צרות בשני השירים הראשונים אז ויתרתי על כל עניין ההשתוללות (כי הייתי צריך להסתובב עם כבל). דייב היה סבבה, עודד היה סבבה ואלה היתה גם סבבה אבל עייפה.
הסאונד במקום היה לא רע. יש לציין לטובה את ג'ו "מר צרצר" רוזן, שהיה הסאונדמן שלנו ואמנם דאג לכמה הצהרות בומבסטיות ("אני לא אוהב גראנג'. יותר מדי ריוורב וחולצות פלנל") אבל מעולם לא שמענו כל-כך טוב על הבמה.
בקהל הסיפור מוצלח פחות ובעיקר תלונות על מישהו חזק מדי או אלה חלשה מדי. בכל מקרה, סה"כ היה סאונד טוב. מה גם שהקלטנו וכל הלהקה יכולה להיחשף למבושיה ולהאזין לזיופים.

מה רציתי להגיד שהיה ממש טוב? אה, כן. המקום עצמו. לא המבנה, הצוות. הגישה. אהבת אדם ואהבת קהל ואהבה מוזיקה. הביאו לנו בירות חינם, הציעו צ'ייסרים. כל הצוות של הסאבליים חם ונחמד מאוד ואין ספק שנשמח להופיע שם שוב. בנוסף, זה חינם. ויש בר סנדביצ'ים מטורף רחוב מאחורה.

אני רוצה אישית להגיד תודה לכל מי שהגיע. ממש שמחנו לראות אתכם!

—-
נ.ב.
נרקיסיזם.

לכתוב תגובה