לייק אה פיש

איזה כיף לשחות. לפני ארבע שנים בדיורק יצאתי לקורס טרו-ם-צבאי וזה מה שהפסיק לי את הרגלי השחייה שלי. בהתאם, התחילה ההתדרדרות.

והיום שחיתי בעם ראשונה בבריכה, בצורה נורמאלית אחרי כל-כך הרבה זמן. היה אדיר! המאמן (=מורה) לימד אותי איך לשחות חתירה. כלומר, הוא התחיל. יש לי עוד שניים-שלושה שיעורים ואני אהיה כמו דג במים ואחרי כמה שבועות של חתירה אני אחזור אליו ללמוד גב כמו שצריך. הוא דווקא די התלהב. אמר שמזל שאין הרבה אנשים שיש להם קואורדינציה כמוני אחרת לא היתה לו עבודה. גם הוא צפה שאני אלמד ממש מהר ובאמת היום קלטתי די מהר את מה שצריך לעשות וגם ישר עליתי על נקודות חלשות. למשל, יש לי בעיה עם לצאת לנשום בצד שמאל. הצד לא מספיק מאומן בשביל זה. אז יש לי תרגילים כבר במיוחד בשביל זה.
יאוזה!

בנוסף, כמו שאתם יכולים לראות, העליתי סקשן חדש באתר (כאילו שהסקשן שהיה לפני, פורום, היה פעיל..) שבו אכתוב על ביקורות, בעיקר של הופעות אבל לא רק. בינתיים יש שם ביקורת על ההופעה של הגרובטרון שהייתי בה ביום חמישי – לכו לקרוא!

הוא יתעדכן. בקרוב, אני מקווה, האתר יעבור לגרסה חדשה ושונה במקצת מזה. אחרי כמה זמן כנראה שאני אחליף את כל מראה האתר לחלוטין, אבל נראה איך זה ילך ברעיונות.

זהו. תעשו חיים. :)

תגובה אחת לפוסט ”לייק אה פיש“

  1. מאת sunrocket forum:

    sunrocket phone service

לכתוב תגובה