יש לנו הופעה!

אכן כך. כה אמר הבוטן היום ב-SMS:
"אתה חייב לבוא לשתי החזרות שבוע הבא, יש לנו הופעה בחנוכה!"

עכשיו, רק שתבינו את הנפשות הפועלות. אנחנו עושים חזרות לרוב בחדר מגניב שנקרא "לייבו" בכפ"ס. זה חדר גדול עם סאונד מעולה ומאחורי העמדה של המתופף ישנה דלת גדולה שמובילה לאוויר של אזור התעשייה, שש מטר מעל הקרקע. אז הרבה פעמים, אם לא קר מדי בחוץ, אנחנו משאירים אותה פתוחה. זה עושה נעים למתופף ונעים לי, כי אני לא חייב להחנק או להסריח מדי מהסיגריות שלו ושל הבוטן.

בכל מקרה, הלאה. לפני כחודש הופיעו באמצע חזרה שלושה חבר'ה כפ"סיים שלא הכרנו. אני הייתי במצרוח טוב אז אמרתי להם שלום ומה המצב כאילו אני מכיר אותם שנים ואז ישר וידאנו הריגה לגבי זה והתגלה כל הפלופ שאני לא מכיר אותם בשיט. אבל הו קיירס. הם ישבו בחזרה, הקשיבו כמה זמן ואז ניגנו להם בצורה מסודרת שלושה שירים והם באמת הופתעו לטובה (או שסתם לא היה להם נעים) ואז ישר אחד מהם, בחור עם הרבה שיער ונראה כמו חיקוי של הגיטריסט של קורן, הציע לנו להופיע באיזו מסיבת-טבע שהם מארגנים בירקון בחנוכה. יהיו כמה להקות רוק מהאיזור, זה צריך להיות חביב. בוטן לקח את הטלפון שלו והם הלכו. עכשיו הם דיברו ויש הופעות, אז שבוע הבא הלהקה בשתי חזרות רציניות, אח"כ בעוד כמה ונקווה למשוך עוד קצת עד למסיבה.

השאלות הנשאלות בפי כולנו הן:
1. מסיבת טבע? טבע? מה זאת אומרת טבע? גראס זה טבע? ארנבונים זה טבע? מה זה?!
2. על איזה "ירקון" הם מדברים בדיוק? פארק הירקון? מקורות הירקון? הבסיס ירקון? מחלף ירקון? איפה?
3. נהיה מוכנים?

אז לשאלה האחרונה יש לי תשובה: איי דונט גיב א פאק, רק תביאו לנו הופעה. הלהקה הקודמת התפרקה בערך בגלל הוויכוח הבלתי פוסק האם להופיע או לא, כשאני תמיד השתדלתי להיות בצד שאומר כן להופיע, כי רק אחרי כמה הופעות באמת נרגיש את המוזיקה שלנו וזה יגבש אותה ואותנו יותר.
הסאונד שלנו יימצא בהופעות, זה קורה לכל להקה.

אבל מה, זה בטח לא יהיה הופעת-הסיום של אגרול או איזה בומבמלה עם אלפי אנשים, אז ממש לא אכפת לי שיהיה מסריח. מה גם שבטח נאלץ להביא מגברים מהבית (ואין לי מגבר בס…) ולהרוס אותם בגשם שבטח יירד (אבל לפחות ננגן בגשם, שזה מגניב ורוקיסטי נורא!).

בקיצור, יהיה ש-אווה.

זהו. אין שירים עכשיו ברקע, אני מעדיף שקט
.

לכתוב תגובה