הראש היהודי ממציא את הפטנטים הלא-נכונים

ב-YNET פרסמו לפני יומיים כתבה נחמדה שכולה שיר הלל להמצאות ישראליות מעניינות שהפכו לפטנטים רשומים. בין היתר יש שם גרביים שלא מסריחות, מפתח-רמזור שמחליף את המנעול עצמו (באמת המצאה די גאונית) ועוד כלמיני.

אבל את הדברים החשובים הם לא הצליחו להמציא, למשל:

– מכשיר-פלא לא-נורמאלי שימצא את משקפי השמש שכבר איבדתי. חכמה גדולה להחליף מפתחות שמשנים את המנעול עצמו – זה לא משקפ"שים שנקנו במבצא במאה עשרים שקל (במקום מאתיים שבוע קודם) ונעלמו כלא-היו כמה חודשים אח"כ. המכשיר כנראה יחפש בכל הארץ צורות של משקפיים דרך לויין ויבדוק אם הן נחבשות באותו רגע או לא. מתוך אלה שלא הוא יסנן את אלה שנראות מגניבות מדי ומאלה הוא ישלח לי כתובות ואני אראה מה יותר הגיוני. פשוט מאוד, לא?

– עוד המצאה יכולה להיות שילוב נחמד בין הגרביים שלא-מסריחות ובין ההמצאה ממקודם, שפשוט תחפש צורות של גרביים וכו' בבית שלי ותודיע לי בנ"צ מדוייק איפה אני מוצא אותן. אותן גרביים צריכות להיות גם בלתי-מתכלות כי לאחרונה אני מוצא מלא חורים בנוכחיות.. ושיכבסו את עצמן.

– או יותר טוב, גרביים שכשהן נעלמות הן מוצאות את הדרך חזרה וזוחלות ליד המיטה שלי.

– ואם כבר בגרביים עסקינן, אז למה שלא יגנו גם על הבית? מדובר בעצם בגרב תוקפנית. במקרה ומישהו מנסה להיכנס לבית (או חס וחלילה ללבוש אותן) בזמן שהכל נעול הן קופצות עליו יש לפנים ודואגות להפיץ סירחון שהן שמרו באיזה מולקולה מיוחדת פעם כעוד חבשתי אותן.

– ומה עם גרביים שמראות לך מבעוד מועד איך ללבוש אותן? נמאס כבר לשים גרב ושהצ'ופצ'יק הזה יהיה בצד הלא-נכון ויפריע ללכת כל הזמן. באמת. אז שהגרביים יהיו לפי צבעים. לפני שתשים אותן הן יזהרו (גם בחושך!) בכחול לצד ימין ובאדום לצד שמאל.

– המצאה גאונית נוספת יכולה להיות הבגד-גרב. זה יהיה בעצם כל בגד שהוא, שכשהוא נעשה קטן עלי (אין הרבה כאלה, אבל בכל זאת זה אפקטיבי לחולצות ששמרתי מאז כיתה ה'..) הוא מתפרק אוטומאטית לגרביים בתהליך מורכב ומדעי שלוקח כמה שעות ובאותו זמן הוא גם שומר על הבית מפורצים וממי שמנסה ללבוש אותו. והוא גם זוהר בחושך. או צורח.

למען האמת, אני חושב שכרגע כיסיתי את כל בעיות האנושות וגם יצרתי חדשות, ככה שאני די מרוצה. גרביים לא יהיו חסרות לי, אבל לא יהיו גם יותר פועלים בתנאי רעב בסין שיתפרו לי אותם. מצד שני, כמה כבר נשארו אחרי הצונאמי, הא?

לכתוב תגובה